چرا؟ Unity XT

| یکشنبه، 05 دی 1400
| Article Rating
 چرا؟ Unity XT
چرا UNITY XT توانست در مدت محدودی بازار را به دست بگیرد؟ در این مقاله به ویژگی های برتر استوریج UNITY XT محصول شرکت DELL EMC می پردازیم.

 

آیا از استوریج ( دستگاه ذخیره ساز) خود ناراضی هستید؟ آیا به دنبال یک استوریج مناسب با قدرت بالا هستید؟ لطفاً در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا یکی از بهترین استوریج های حال حاضر بازار یعنی استوریج UNITY XT را به شما معرفی کنیم.

اما چرا UNITY XT ؟ شرکت تولید کننده این مدل استوریج یعنی شرکت محبوب DELL EMC  مدتی هست که این مدل استوریج خود را معرفی کرده است. در مدت کمی بعد از ورود به بازار این مدل استوریج نام خود را به لیست برترین و محبوب ترین مدل های استوریج اضافه کرد. همه این موارد توجه خریداران بیشتری را به سمت این استوریج سوق داد.

چرا UNITY XT توانست در مدت محدودی بازار را به دست بگیرد؟ در ادامه این مقاله به ویژگی های برتر استوریج UNITY XT محصول شرکت معتبر و شناخته شده DELL EMC می پردازیم.

 

دلایلی برای تغییر استوریج و چرا UNITY XT ؟

 

چرا UNITY XT را انتخاب کنیم؟

به علت محبوبیت و کارآمدی، استوریج Dell EMC Unity XT در حال مدرن رسانی دیتاسنتر های سراسر جهان است. افزایش تقاضا برای استوریج ها سبب شده است که استوریج های نسل جدید از جمله Unity XT برای عملکرد و کارایی بهتر بهینه سازی شوند. در ادامه به چند مورد از ویژگی های برتر Unity XT اشاره می کنیم.

1. فلش بیشتر و مقرون به صرفه

2. مدیریت ساده

3.کاهش حجم اطلاعات

4. حفاظت جامع از اطلاعات و داده ها

5. ساخته شده برای فضاهای ابری چندگانه

6. افزایش ساده و بدون مشکل عملکرد و ظرفیت

7. و...

 

چطور این استوریج را تهیه کنیم؟

قبلاٌ دلایلی را که مشخص می کند چرا UNITY XT را باید انتخاب کنیم را بررسی کردیم. حال بهتر است به سراغ این مبحث برویم که چطور استوریج UNITY XT را تهیه کنیم. ما به شما شرکت با سابقه و معتبر فراز اطمینان کیامهر را پیشنهاد می کنیم. برای مشاوره با کارشناسان مجرب این شرکت می توانید از طریق راه های ارتباطی تماس حاصل بفرمایید.

تصاویر
  •  چرا؟ Unity XT
  •  چرا؟ Unity XT
ثبت امتیاز
اشتراک گذاری
نظر جدید

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید: