18 ماه گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش فراز اطمینان کیامهر

یکی از مهم ترین خدمات در صنعت ذخیره سازی و دیتا سنتر گارانتی و خدمات پس ازفروش محصولات DELL EMC میباشد با توجه به شرایط تحریم کشورمان در مورد محصولات ساخت آمریکا شرکت فراز اطمینان کیامهر با راهکارهای مطمئن برای ارائه خدمات گارانتی این محصولات با استفاده از تجربه تیم بازرگانی بستری مناسب ایجاد نمود که مشتریان عزیز با آسودگی خاطر خرید محصولات DELL EMC و دیگر برند های مطرح جهانی انجام دهند.

شرایط گارانتی

یکی الزامات مهم پذیرش کالای مشمول گارانتی داشتن کارت گارانتی دارای اعتبار شرکت فراز اطمینان کیا مهر به همراه فاکتور ویا برگه خروج از انبار کالا می باشد. خدمات گارانتی و پذیرش کالای معیوب فقط در محل دفتر مرکزی تهران و شعبات رسمی مجاز معرفی شده در وب سایت فراز اطمینان کیا مهر ارائه می گردد. پذیرش کالا در مرکز خدمات به معنی تایید گارانتی کالا نمی باشد و اعتبار گارانتی پس از کنترل موارد ابطال گارانتی و بررسی فنی مشخص خواهد گردید.

گارانتی کالا مربوط به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل عیوب ناشی از استهلاک ، سایش ، رنگ رفتگی ، پوسیدگی، پارگی و خراشیدگی نمی گردد..

کالای مشمول گارانتی در صورت عدم امکان تعمیر ، باکالای سالم جایگزین خواهد شد با توجه به تغییر و تحول سریع تکنولوژی ، در صورت نیاز به تعویض و موجود نبودن مدل کالای مشتری ، کالا با مدل مشابه و با احتساب اختلاف روز تعویض و در صورت عدم وجود کالای مشابه ، ارزش کالا محاسبه و به مشتری پرداخت می گردد. اگر کالا پس از24 ساعت از زمان خرید دچار ایراد و بروز هرگونه مشکل از نظر ساخت و فنی گردد  در صورت درخواست مشتری مبلغ کالا به صورت کامل به مشتری عودت داده خواهد شد . درصورتی که کالای مشمول گارانتی بنا بر تشخیص مهندسین فنی شرکت منجر به خرابی  قطعه ویا سیستم مشتری گردد، کالای معیوب شده شامل گارانتی این شرکت می باشد . اگر کالا مشمول گارانتی 2 بار بعد از تعمیر همچنان دچار مشکل باشد و عیب کالا رفع نگردد شرکت و یا نمایندگی های آن موظف به تعویض کالا با کالای جدید می باشند. در زمان تحویل کالا ، مشتری موظف می باشد رسید تحویل کالا خود را به بخش اداری شرکت ارائه نماید. در صورتی که زمان گارانتی کالا اتمام شده باشد و خود مشتری درخواست بررسی و تعمیر کالای معیوب را داشته باشد با رضایت خود مشتری هزینه تعمیر کالا محاسبه می گردد و این هزینه به عهده خود مشتری می باشد. تمامی کالاها تا 10 سال پس از فروش شامل خدمات پس از فروش می گردد اما پس از پایان مدت زمان گارانتی مشتری موظف به پرداخت هزینه تعمیرات و یا تعویض کالا می باشد و همچنین تمامی قطعات به کار برده شده در تعمیرات کالا شامل 6 ماه گارانتی می باشند .شایان ذکراست کشور تولید کننده تمامی کالاها ایرلند می باشد.

 یکی از الزامات مهم در زمان تحویل و ترخیص کالای مورد گارانتی پرشدن فرم نظرسنجی توسط مشتریان عزیز این شرکت می باشد. مشتریان عزیز می توانند شکایات خود را بابت نحوه عملکرد و یا هر مشکلی که در فرآیند گارانتی و خدمات پس از فروش خود دارند به صورت حضوری و آنلاین در سایت شرکت اعلام نمایند و بعد از بررسی دقیق شکایات توسط اعضا هیئت مدیره نتیجه به ایشان اعلام می گردد.تمامی محصولات مشابه با محصولاتی که توسط شرکت به فروش می رسند می توانند طبق ضوابط شرکت در دفتر مرکزی و یا نمایندگی ها بررسی و تعمیر و یا تعویض گردند.

 

شماره تماس دریافت شکایات مشتریان: 91212020-021  داخلی 102

لطفا برای بالا بردن کیفیت خدمات به فرم نظر سنجی مراجعه نمایید.