گروه متخصصان فراز اطمینان کیامهر

از سال 91 فعالیت خود را در زمینه واردات قطعات و تجهیزات شبکه و کامپیوتر آغاز نمود و پس از ورود به بازار خدمات در این صنعت در سال 98 با تشکیل تیم نخبگان و متخصص این صنعت به صورت رسمی شرکت فراز اطمینان کیا مهر را تاسیس نمود و با توجه به نیاز شدید کشور به زیر ساخت های خاص شروع به ارائه خدمات به هموطنان عزیز نموده است.

  • چشم‌اندازهای ما
  • رزومه ما
  • حوزه فعالیت ما
رویکرد اصلی مدیران ارشد شرکت فراز اطمینان کیا مهر در گام اول شناسایی و تامین نیازهای اساسی کشور عزیزمان ایران، درحوزه زیر ساخت فناوری اطلاعات و در گام دوم با جذب و به کار گیری نیروهای خبره و با تجربه در حوزه فناوری اطلاعات و همچنین با خدمات رسانی، مشاوره و پشتیبانی به موقع، سریع و دقیق مفتخر گردیده ایم در این حوزه همچنان پیشتاز درجلب رضایت مندی از مشتریان عزیز خود باشیم که این امر موجب گردیده است تا ما به یک مجموعه معتبر و قابل اعتماد از سوی مشتریان عزیزمان مبدل گردیم که از این جهت به خود می بالیم.
تیم فراز اطمینان همواره با رصد بازار و تامین به موقع نیاز های مشتریان عزیز خود در تلاش است بهترین عملکرد خود را در بین تمامی رقبای خود در بازار به نمایش بگذارد.
ما به همت جمعی از مهندسین با تجربه در حوزه فناوری اطلاعات اطمینان تامین کننده و ارائه دهنده تجهیزات شبکه ازجمله سرور‌ها، استوریج‌ها، ذخیره‌ساز‌ها، فایروال‌ها و... با برند های معتبر و محبوب جهانی می‌باشیم.

شرکت فراز اطمینان کیامهر

تامین کننده و ارائه دهنده تجهیزات شبکه ازجمله سرور ها،استوریج ها، ذخیره ساز ها، فایروال ها و... با برند های معتبر و محبوب جهانی ازجمله HPE، DELL EMC می باشد و همچنین از همان ابتدا تاسیس شرکت تیم کارشناسان فراز اطمینان، با استفاده و به کارگیری از دانش و تجربیات خود درزمینه واردات و خدمات مشاوره و خدمات پس از فروش تجهیزات شبکه و توکل بر الطاف الهی درراستای اهداف خود که یکی از آنها مبدل شدن به یکی از قطب های بزرگ ارائه، تامین و پشتیبانی تجهیزات شبکه در کشور عزیزمان ایران و حتی در حوزه خاورمیانه و توسعه صنعت IT می باشد کار خودرا با قدرت شروع کرده و همچنان پیشتاز در رسیدن به هدف خود گام بر می دارد.