چشم‌اندازهای

فراز اطمینان کیامهر

رویکرد اصلی مدیران ارشد شرکت فراز اطمینان کیا مهر در گام اول شناسایی و تامین نیازهای اساسی کشور عزیزمان ایران ، درحوزه زیر ساخت فناوری اطلاعات و در گام دوم با جذب و به کار گیری نیروهای خبره و با تجربه در حوزه IT و همچنین با خدمات رسانی، مشاوره و پشتیبانی به موقع، سریع و دقیق مفتخر گردیده ایم در این حوزه همچنان پیشتاز درجلب رضایت مندی از مشتریان عزیز خود باشیم که این امر موجب گردیده است تا ما به یک مجموعه معتبر و قابل اعتماد از سوی مشتریان عزیزمان مبدل گردیم که از این جهت به خود می بالیم.

همچنین اصل مشتری مداری سرلوحه کار تیم فرازاطمینان کیا مهر می باشد که در همین راستا تمامی محصولات ارائه شده توسط این شرکت نو و اورجینال بوده و دارای تضمین کیفیت می‌باشد.

image 02
icon 10

تامین کننده و ارائه دهنده تجهیزات شبکه

گروه متخصصان شرکت فراز اطمینان کیامهر

تامین کننده و ارائه دهنده تجهیزات شبکه ازجمله سرور‌ها، استوریج ها، ذخیره ساز ها، فایروال ها و... با برند های معتبر و محبوب جهانی ازجمله HPE، DELL EMC می باشد.

درباره فراز اطمینان کیامهر

محصولات و خدمات پس از فروش فراز اطمینان کیامهر

در راستا اصل مشتری مداری تمامی محصولات ارائه شده توسط این شرکت نو و اورجینال بوده و دارای تضمین کیفیت (یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش) می باشد که منجر به خریدی مطمئن، راحت و امن برای مشتریان عزیزمان گردیده است.

استراتژی فراز اطمینان کیامهر

استراتژی به کار گرفته شده توسط تیم فراز اطمینان واردات عمده و انبوه تجهیزات شبکه با برند های معتبر و شناخته شده و حذف تمامی واسطه ها و همچنین عرضه عمده و مستقیم تجهیزات شبکه با حداقل سود به تمامی سازمان های بزرگ و کوچک وهمچنین شرکت های دولتی و غیر دولتی می باشد.

اهداف تیم فراز اطمینان کیامهر

تیم فراز اطمینان همواره با رصد بازار و تامین به موقع نیاز های مشتریان عزیز خود در تلاش است بهترین عملکرد خود را در بین تمامی رقبای خوددر بازار به نمایش بگذارد. در انتها امید است با بهره گیری از تمامی ظرفیت های خود در بازار IT درابتدا به تمامی اهداف مورد نظر خود رسیده و سهم کوچکی در برطرف کردن نیاز کشورعزیزمان ایران داشته باشیم.

برخی از مشتریان ما

شرکت فراز اطمینان کیامهر به لطف خداوند و بهره مندی از همکاری متخصصان جوان توانسته است محصولات و خدمات خود را به سازمان ها، شرکت ها و مراکز متعددی ارائه دهد که به تعدادی از آنها اشاره می شود.